Напишіть нам
Передзвоніть мені
 • Пневматическое оборудование
  Пневматичне обладнання
  На нашому сайті Ви можете придбати будь-яке пневматичне обладнання. Повітряні поршневі компресори, повітряні ресивери горизонтальні і вертикальні, молотки відбійні пневматичні і бетоноломи, молотки рубальні і клепальні, пневмошліфмашіни, пневмосверлилки, пневмотрабовки, пневмогайкокрути, піскоструминні апарати і багато іншого.
  Детальніше
 • Вибрационное оборудование
  Вібраційне обладнання
  На сайті підприємства ТД "Пневмо-комплект" представлений широкий спектр різного вібраційного устаткування. Вібратори майданчикові і вібратори глибинні, вибухозахищені і портативні вібратори, віброплити бензинові та електричні, вібротрамбовки, пневматичні вібратори, віброрейки, віброплощадки і багато іншого.
  Детальніше
 • Электродвигатели
  Електродвигуни

  Електродвигуни асинхронні трифазні 220В/380В/660В і однофазні 220В. У чавунному і алюмінієвому корпусі. Лапове, фланцеве і комбіноване монтажне виконання. Потужність від 0,18 кВт до 160 кВт. Кількість обертів від 750 об/хв до 3000 об/хв.

  Детальніше
 • Новые глубинные вибраторы серии МОНОЛИТ
  Нові глибинні вібратори серії МОНОЛІТ
  На складах нашої компанії, вже в продажу, з'явилися нові, високотехнологічні моделі глибинних вібраторів серії МОНОЛІТ Е 2300, D 2300, КМ 2300.
  Всі моделі глибинних вібраторів відрізняє підвищена потужність, висока надійність, мала вага і відмінна компактність. Переходьте на сторінку по посиланню і обирайте  моделі які Вам сподобалися. 
  Детальніше
 • Итальянские площадочные вибраторы марки ОМВ
  Італійські майданчикові вібратори марки ОМВ
  На складах нашої компанії, вже в продажу, з'явилися нові, високотехнологічні моделі майданчикових вібраторів виробництва Компанії ОМВ (Італія).
  Завдяки своїм характеристикам і унікальним можливостям, вони мають дуже широкий діапазон застосування у всіх сферах промисловості, будівництва і виробництва. Переходьте на сторінку по посиланню і оибирайте  моделі які Вам до вподоби.
  Детальніше
 • Турецкие площадочные вибраторы марки KEM-P
  Турецькі майданчикові вібратори марки KEM-P

       Вже на складі Підприємства "ТД Пневмо-комплект", з'явилися нові моделі вибухозахищених майданчикових вібраторів найбільшого в Європі виробника - Компанії КЕМ-Р Електрик (Туреччина).  Вібратори майданчикові марки КЕМ-Р,  відповідають всім європейським нормам і стандартам якості, що підтверджується відповідним сертифікатом ISO 9001: 2000. Також всі моделі цієї серії мають вибухозахист за класом Ex II 2D Ext b IIIC T120 C Db - IP 66, що дозволяє їх використовувати у вибухонебезпечних середовищах.

  Детальніше
 • Оборудование для дорожных работ
  Устаткування для дорожніх робіт

  Вже на складі Підприємства "ТД Пневмо-комплект", з'явилися нові моделі віброкатків з одним та двома роликами, нарізувачі швів з алмазними дисками та затиральні машини по бетону.

  Усі моделі цього обладнання укомплектовані оригінальними високонадійними бензиновими двигунами HONDA.

  Детальніше
 • Кабелерезы трубогибы и гайколомы
  Кабелерізи трубогиби та гайколами
  На сайті підприємства ТД "Пневмо-комплект" представлений широкий спектр ручного та стаціонарного обладнання для згинання труб, перерізання кабелю різних діаметрів та інструменту для видалення заржавілих гайок та болтів. Це цілий ряд механічних та гідравлічних інструментів трубогибів, кабелерезів та гайколамів. 
  Детальніше
 • Станки для резки и гибки арматуры
  Верстати для різання та згинання арматури
  На сайті підприємства ТД "Пневмо-комплект" представлений широкий спектр ручного та стаціонарного обладнання для виправлення, різання та згинання арматури. Верстати правильно-відрізні, верстати для згинання та різання арматури, ручні арматурорізи та арматурогиби.
  Детальніше

ПІДПРИЄМСТВО "ТД ПНЕВМО-КОМПЛЕКТ" – ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРОДВИГУНІВ, ПНЕВМАТИЧНОГО, ВІБРАЦІЙНОГО ТА ІНШОГО БУДІВЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ.

       Підприємство «ТД «Пневмо-комплект» є одним з найбільших в Україні постачальників електродвигунів, вібраційного, пневматичного та іншого будівельного обладнання.

     Наше підприємство є офіційним представником багатьох провідних зарубіжних і вітчизняних виробників, що виготовляють обладнання в даних галузях.

      Керуючись багаторічним досвідом роботи на українському ринку електродвигунів, пневматичного і вібраційного обладнання, ми завжди пропонуємо нашим клієнтам тільки той товар, який пройшов випробування часом, і зарекомендував себе як якісний, недорогий і головне надійний помічник в здійсненні поставлених перед Вами завдань.

Ви знаходитесь на головній сторінці сайту ТД "Пневмо-комплект".

     Ми пропонуємо Вашій увазі широкий спектр електродвигунів асинхронних трифазних і однофазних, вібраційне, пневмтаіческое, електротехнічне обладнання для різних сфер виробництва і будівництва.

Обравши будь-який необхідний товар, Вам необхідно лише зв'язатися з нами і замовити його.

     Приватне Підприємство «ТД «Пневмо-комплект» під своєю торговою маркою «ПК» пропонує асинхронні електродвигуни АИР змінного струму.
     Електродвигуни АИР, призначені для перетворення електричної енергії в механічну, відносяться до загальнопромислових електродвигунів. В даний час такі пристрої використовуються практично у всіх галузях і вважаються одними з найпоширеніших. Електродвигуни АИР характеризуються досить високою надійністю, що стає одним з найважливіших їх переваг. Загальнопромислові електродвигуни відрізняються простотою конструкції, завдяки чому їх використання стає максимально зручним.
      Дані електродвигуни можуть працювати як від однофазної мережі напругою 220В, так і від трифазної мережі напругою 220/380В - для електродвигунів до 112 габариту; і напругою 380/660В - для електродвигунів 132 габариту і більше. Ступінь захисту електродвигунів IP 54. Монтажне виконання IМ 1081 (електродвигун на лапах) та IM 2081 (електродвигун на лапах + фланець). Виконання станини: для електродвигунів з висотою обертання 56-80 мм - алюмінієве, для електродвигунів з висотою обертання 90-315 мм - чавунне. Кліматичне виконання У2.
На сторінках нашого сайту представлені електродвигуни потужністю від 0,12 кВт до 200 кВт, і частотою обертання 3000 об/хв, 1500 об/хв, 1000 об/хв, 750 об/хв. Нашим підприємством завжди підтримується великий асортимент і наявність електродвигунів на складі м. Києві.

Ми надаємо гарантію на електродвигуни АИР та АИРЕ - 12 місяців.

     У наведених нижче таблицях, зазначені повні характеристики електродвигунів (потужність, оберти, маса, ККД, габаритно-монтажні розміри і т.д.).

     Якщо у Вас виникнуть проблеми в підборі електродвигуна, Ви завжди можете зателефонувати нам, і кваліфіковані менеджери допоможуть у виборі необхідного для Вас електродвигуна, а також дадуть відповідь на будь-які питання, що пов'язані з підбором і експлуатацією загальнопромислових електродвигунів. 
     Гарантуємо високу якість продукції і доступні ціни.
Бажаємо Вам вдалого вибору і приємної роботи!
АКЦІЇ І НОВИНИ
08.11.2021
     Починаючи з літа 2021 року, вже на складі підприємства "ТД...
     Починаючи з літа 2021 року, вже на складі підприємства "ТД Пневмо-комплект", з'явилися нові моделі ручних дорожніх катків одно та двох вальцьових марки 600S та 600D відповідно.   ...
08.11.2021
     Починаючи з червня місяця 2021 року, вже на складі підприємства "...
     Починаючи з червня місяця 2021 року, вже на складі підприємства "ТД Пневмо-комплект", з'явилися нові моделі однофазних електричних затиральних машин по бетону DMD-90.      Дане обладнання приз...
07.11.2021
     Починаючи з літа 2021 року, вже на складі підприємства "ТД Пневмо...
     Починаючи з літа 2021 року, вже на складі підприємства "ТД Пневмо-комплект", з'явилися нові моделі електричних однофазних вібротрамбовок або віброніг марки HCD-90.      Дане обладнання признач...
15.11.2020
Починаючи з листопада місяця 2020 року, вже на складі підприємства &qu...
Починаючи з листопада місяця 2020 року, вже на складі підприємства "ТД Пневмо-комплект", з'явився цілий ряд нових моделей електрогідравлічних ручних арматурорізів.  Дане обладнання признач...
11.10.2020
     Починаючи з жовтня місяця 2020 року, вже на складі підприємства...
     Починаючи з жовтня місяця 2020 року, вже на складі підприємства "ТД Пневмо-комплект", з'явився цілий ряд нових моделей гідравлічних гайколамів.      Це обладнання призначене для р...
25.08.2020
     Починаючи з серпня місяця 2020 року, вже на складі підприємства...
     Починаючи з серпня місяця 2020 року, вже на складі підприємства "ТД Пневмо-комплект", з'явився цілий ряд нових моделей механічних і гідравлічних кабелерізів. Це обладнання призначене ...